אדריכלים ומעצבים

שלום. שמי גילה טננבאום הדר, אמנית קרמיקה המתמחה בתחום של עיצוב קירות באמצעות פסלי קיר מאלמנטים פיסוליים בעבודת יד. בתהליך העבודה אני משתמשת בטכניקות עבודה ייחודיות, היוצרות אפקטים מעניינים באלמנטים המעוצבים והופכות אותם למיוחדים במינם בתחום של עיצוב החלל.

אני שמחה לעבוד בשיתוף פעולה עם אדריכלים/ות, מעצבי/ות פנים, ויועצות הום-סטיילינג. כל קיר מעוצב אני מתכננת בהתאמה לסגנון ולגוונים של החלל המבוקש כפי שתוכנן על ידיכם- האדריכלים/ות, מעצבי/ות פנים או יועצות הום-סטיילינג, על פי טעמכם, ובהתאם לאווירה שאותה אתם מבקשים להשיג.

הקירות המעוצבים עמידים בתנאי חוץ ופנים כאחד.

את פסל הקיר אני בונה ממערך של אלמנטים דקורטיביים מקרמיקה, המיועדים להדגיש את אותו מוקד בחלל שבו אתם מעוניינים לתת תשומת לב מיוחדת:

  • נישות גבס – בתוך נישות גבס ניתן ליצור קומפוזיציה מעניינת של מערך אלמנטים פיסוליים בשילוב תאורה גלויה או נסתרת, הממוקדת בנישת הגבס. כך אתם הופכים את אותה נישת גבס ליצירת אמנות בפני עצמה, המשרה על כל החלל אווירה נעימה ומיוחדת.
  • קיר עם נוכחות – אם בחלל המעוצב ישנו קיר שאתם מעוניינים להדגיש את נוכחותו, אתם יכולים למקם עליו עיצוב של מערך פסלי קיר מקרמיקה ולהפכו לאלמנט פיסולי אמנותי של ממש.
  • עיצוב קירות חיצוניים – עיצוב קירות לא חייב להתייחס רק לקירות פנים. אתם יכולים למקם מערך של פסלי קיר מקרמיקה על קיר חיצוני התוחם אזור מסוים בגינה, וכך לתרום בצורה משמעותית לעיצוב הגינה. את מערך האלמנטים אתם יכולים לשלב באלמנטים נוספים בגינה, ביניהם מזרקות, צמחים מטפסים ועוד.
  • שילוב עם חיפויים שונים – קיר מעוצב בפסלי קיר אמנותיים יכול להשתלב בציורי קיר. במקרים כאלה אשמח לעבוד בשיתוף פעולה עם ציירים המתמחים בציורי קיר, לשלב אלמנטים מצוירים עם אלמנטים מפוסלים, וליצור המשכיות והתמזגות ביניהם. כמו כן אתם יכולים לשלב עיצוב קיר אמנותי מקרמיקה על גבי טפטים, על גבי חיפוי אבן בסיתות עדין ועוד.

בפסלי קיר מסוימים ניתן לשלב תאורת לד נסתרת הבוקעת מתוך האלמנטים הדקורטיביים, ומוסיפה לאווירה במקום קסם נוסף מיוחד ומעניין. במקרה כזה יש לדאוג לנקודת חשמל מאור בקיר עבור כל אלמנט דקורטיבי, ומפסק.

אופן הלבשת הקירות

ניתן להזמין אצלי את השירות של תליית הקירות המעוצבים, למעט מקרים שבהם נדרשת עבודה של טייח מומחה או של חשמלאי מומחה.

  • תלייה – כל אלמנט מעוצב יתלה על הקיר באמצעות דיבל ובורג. בגוף האלמנט אבצע אמצעי תליה המתאים במיוחד לכך, כבר בתהליך הבניה שלו.
  • שילוב של הדבקה ותלייה – במקרים בהם עיצוב הקיר ממוקם על גבי קיר גבס, או בתנאי חוץ, יתלה כל אלמנט עיצובי באמצעות דיבל ובורג (במקרה של קיר גבס- דיבל מיוחד המיועד לכך), וגם באמצעות דבק קרמיקה בנקודות המגע בין האלמנט העיצובי לבין הקיר.
  • שיקוע בטיח דקורטיבי – במקרה של שיקוע בטיח, אתכנן את האלמנטים המעוצבים כך ששטח המגע ביניהם לבין הקיר יהיה רב ככל האפשר. יש לבצע את הדבקת האלמנטים המעוצבים לפני עבודת הטיח, לכסותם כך שלא יפגעו בזמן עבודת הטייח, ולהשלים שליכט צבעוני או כל סוג אחר של טיח על פי בחירתכם סביב כל אלמנט מעוצב. במקרה של שיפוץ מבנה קיים, ניתן לבצע חציבה בטיח, להדביק את האלמנטים המעוצבים על גבי הקיר בדבק קרמיקה, ולבסוף להשלים שליכט צבעוני או כל סוג אחר של טיח על פי בחירתכם סביב כל אלמנט מעוצב.

את ההחלטה בדבר שיטת היישום המתאימה מומלץ על הלקוחות לקבל בשיתוף אתכם- מעצבי פנים, אדריכלים או יועצות הום-סטיילינג, המומחים בתחום של עיצוב פנים בכלל ושל עיצוב קירות בפרט.

clay elements